KOLĘDA 2018/2019

27.12.2018 CZWARTEK

  1. Godzina 18:00 ulica Reymonta
  2. Godzina 18:00 ulica Strażacka, Szkolna

28.12.2018 PIĄTEK

  1. Godzina 9:00 – 13:00 ulica Nowowiejska – od ulicy Katowickiej
    Godzina 17:30 ulica Dziunikowskich
  1. Godzina 9:00 ulica Fryderyk, Orzeszkowa, Bema, Nowowiejska – od końca

    29.12.2018 SOBOTA

  1. Godzina 9:00 ulica Długoszyńska – od Katowickiej
  2. Godzina 9:00 ulica Katowicka – od numeru 29a w kierunku Osiedla Stałego, powrót drugą stroną w kierunku Łubowca – zakończenie numer 29 przy plebani
  3. Godzina 9:00  ulica Dąbrowska – od numeru ostatniego do numeru 71 e

     31.12.2018 PONIEDZIAŁEK

  1. Godzina 9:00 ulica E. Plater – od końca
  2. Godzina 9:00 ulica E. Plater – od ulicy Katowickiej

    02.01.2019 ŚRODA

  1. Godzina 9:00  ulica Wyspiańskiego – od ulicy Katowickiej
  2. Godzina 14:00 ulica Hałdy i ulica Wyspiańskiego – od końca

    03.01.2018 CZWARTEK

  1. Godzina 9:00  ulica Elektyków, Władysława Lichtańskiego
  2. Godzina 14:00 ulica Wolna i Jasiugi
  3. Godzina 9:00 ulica Wodna, Wiśniowa, Ofiar Faszyzmu, Długa, Owocowa

  04.01.2019 PIĄTEK

  1. Godzina 17:30 ulica Gromadzka
  2. Godzina 14:30 ulica Starowiejska od Osiedla Stałego do numeru 41 i 58

    05.01.2019 SOBOTA

  1. Godzina 9:00 ulica Szprotawy, ulica Brzozowa
  2. Godzina 9:00 ulica Szczotki – od końca, ulica Źródlana
  3. Godzina 9:00 ulica Szczotki – od ulicy Katowickiej

  07.01.2019 PONIEDZIAŁEK

  1. Godzina 9:00 ulica Górników z „Danuty”  bl. 29, 31,33
  2. Godzina 13:30 ulica Górników z „Danuty” bl. 35

08.01.2019 WTOREK

  1. Godzina 9:00 ulica Górników z „Danuty” 25
  2. Godzina 9:00 ulica Górników z „Danuty” 27

09.01.2019 ŚRODA

  1. Godzina 9:00  ulica Łubowic od końca
  2. Godzina 12:00 ulica Starowiejska – od ulicy Katowickiej

   10.01.2019 CZWARTEK

  1. Godzina 9:00 ulica Górników z „Danuty” bl. 15, 13, 17, 19, 37
  2. Godzina 13:00 ulica Długoszyńska – Domki Sigma- Górników

11.01.2019 PIĄTEK

  1. Godzina 9:00 ulica  Długoszyńska –  domy należące do Osiedla Stałego
    Godzina 10:30   ulica Fortuna
    Godzina 17:30   ulica Gajowa
  1. Godzina 14:00 ulica  Długoszyńska – Domki Sigma – Energetyków

12.01.2019 SOBOTA

  1. Godzina 9:00 ulica Syrokomli – od Dąbrowskiej
  2. Godzina 9:00 ulica Rejtana – od Dąbrowskiej
  3. Godzina 9:00 ulica Dąbrowska od numeru 69 do numeru 28

  14.01.2018 PONIEDZIAŁEK

  1. Godzina 9:00 ulica Stara Maszyna, Kolonijna
  2. Godzina 13:30 ulica Górników z „Danuty” – domy prywatne – od numeru 1, ulica Czwartaków
  3. Godzina 14:00 ulica Spółdzielcza

    15.01.2018 WTOREK

  1. Godzina 9:00   ulica Górników z „Danuty”  bl. 21
  2. Godzina 9:00   ulica Górników z „Danuty”  bl. 23

   16.01.2019 ŚRODA

  1. Godzina 9:00 ulica  Wybickiego  –  od numeru 1
  2. Godzina 13:30    ulica  Sucharskiego

17.01.2019 CZWARTEK

  1. Godzina 13:00 ulica  Dąbrowska – od numeru 9
  2. Godzina 13:00 ulica  Dąbrowska – od numeru 2 a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *