Intencje mszalne 8.04 – 14.04

INTENCJE MSZALNE  8.04. – 14.04. 2019 r.

 

PONIEDZIAŁEK 08.04.

Godz.   7:00 + Franciszek Chmielarczyk

Godz. 18:00 + Ryszard Chojecki   ( gr. )

Godz. 18:00 + Magdalena Pajor – od rodziny Guja i Maj

 

WTOREK 09.04.

Godz.   7:00 + Stefan Krawczyk  –  od rodziny Damian

Godz. 18:15 + Zbigniew Gaj w 7 rocz. śm.i z racji urodzin ż. Anastazja  –  od córki Haliny z rodziną

Godz. 18:15 + Ryszard Chojecki  ( gr. )

 

ŚRODA 10.04.

Godz.   7:00 + Ryszard  Chojecki  ( gr. )

Godz. 18:00 + Maria, Franciszek Knapik, synowie Edward i Tadeusz, synowa Janina

                       + Edwarda Jasińska  –  od sióstr Żywego Różańca Róży Świętej Teresy

                       + Roman Zimoląg  –  od sąsiadów z ulicy Brzozowej, Szczotki, Szprotawy

                       + Wacław Satała  –  od mieszkańców z bl. 21

                       + Józef Chałuda  –  od rodziny z Odporzynowa

                       + Andrzej Byczek  –  od mieszkańców i pracowników z DPS z Czernej

 

CZWARTEK 11.04.

Godz.   7:00 + Jadwiga Nocoń  –  od Joanny i Stanisława Żmuda z rodziną

Godz. 18:00 + Krystyna Guja  –  od córki z rodziną

Godz. 18:00 + Ryszard Chojecki  ( gr. )

 

PIĄTEK     12.04.

Godz.   7:00 + Honorata Ziętek  –  od Piotra Ziętek

Godz. 15:00 + Marian Koczur w 2 rocz. śm.  –  od żony z dziećmi

                       + Renata Sołtysik  –  od sąsiadów z ulicy Kolonijnej

                      + Czesława Kotyza  –  od zakładu pogrzebowego Orfeusz

                      + Włodzimierz Dziubek  –  od zakładu pogrzebowego Orfeusz

                      + Janusz Kasprzyk  –  od zakładu pogrzebowego Orfeusz

Godz. 18:00 + Maria Musiał  w 4 rocz. śm.

Godz. 18:00 + Ryszard Chojecki  ( gr. )

 

SOBOTA 13.04.

Godz.   7:00 + Ryszard Chojecki  ( gr. )

Godz. 18:00 + Bogusława Cymbalista w 1 rocz. śm.

Godz. 18:00 + Eugenia Tłuszcz  –  od Marty i Edyty Klupa

 

NIEDZIELA 14.04.

Godz.   7:00 + Eugeniusz Leśniak w 5 rocz. śm.

Godz.   9:00 + Jerzy Krykant  w 2 rocz. śm.

Godz.   9:00 + Ryszard Chojecki  (  gr. )

Godz. 10:30 Dziękczynno   –  błagalna Teresa i Józef w 45 rocz. ślubu

Godz. 12:00 Dziękczynno  –  błagalna Karolina Król w 18 rocz. urodzin

Godz. 12:00 Dziękczynno  –  błagalna Zuzanna Gołas w 18 rocz. urodzin

Godz. 17:00 + Mateusz Koper w 2 rocz. śm.  –  od rodziców, siostry i babci Zdzisławy i Wiesławy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *