Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE 16.03. – 22.03. 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 16.03.

Godz. 7:00 + Halina Frączek – od chrzestnej matki Janiny Janczak z Łabowej
Godz. 7:00 + Sebastian Wójcik ( gr. )
Godz. 7:00 + Helena Wojnowska – od Haliny Kołodziejczyk z dziećmi
Godz. 18:00 + Maria i Stanisław Jabczyńscy
Godz. 18:00 + Wiesław Długajczyk – od siostry Kazimiery
Godz. 18:00 + Stanisław Jamróz w 20 rocz. śm. ż. Józefa, bracia Tadeusz i Stanisław

WTOREK 17.03.

Godz. 7:00 + Halina Stachowicz – od rodziny Piekarzów z Mielca
Godz. 7:00 + Sebastian Wójcik ( gr. )
Godz. 7:00 + Józef, Zofia Duszyk s. Mieczysław
Godz. 18:00 + Władysław Pawłowicz ż. Anna s. Władysław, synowa Alina
Godz. 18:00 + Józefa i Franciszek Burda
Godz. 18:00 + Wiesław Bondar – od Grażyny i Stanisława Malinowskich

ŚRODA 18.03.

Godz. 7:00 + Jan w rocz. śm. Anna i Józef Skupień
Godz. 7:00 + Sebastian Wójcik ( gr. )
Godz. 18:00 + Małgorzata Jaromin
+ Józef Dubiel z racji urodzin
+ Józef Michno z racji imienin ż. Stanisława
+ Wojciech Żaczyk w 5 rocz. śm.
+ Alicja Daraż – od sąsiadów z bliku 27
+ Stanisław Sorocki – od sąsiadów z klatki C

CZWARTEK 19.03.

Godz. 7:00 + Andrzej Bryła w 5 rocz. śm.
Godz. 18:00 + Anna, Walerian Jaromin, córki i synowie
Godz. 18:00 + Sebastian Wójcik ( gr. )
Godz. 18:00 + Fryderyka Danelczyk – od rodziny Kowalczyków, Dudałów, Ptasiewiczów

PIĄTEK 20.03

Godz. 7:00 + Halina Frączek – od siostry Ireny z rodziną
Godz. 15:00 + Janina Kot – od przyjaciółki Zofii Baran
+ Alicja Daraż – od sąsiadów z bloku 27
+ Czesława Zawistowska – od sąsiadów z ulicy Starowiejskiej
+ Mieczysław Moryń – od sąsiadów z bloku 21
+ Anna i Stanisław Guja s. Stefan
Godz. 18:00 + Włodzimierz Dziubek w 1 rocz. śm. – od żony
Godz. 18:00 + Sebastian Wójcik ( gr. )
Godz. 18:00 + Marianna Latosińska – od Jolanty i Zdzisława Masłowskich ze Skomielnej Białej

SOBOTA 21.03.

Godz. 7:00 + Wiesław Bondar – od Natalii i Piotra Malinowskich
Godz. 17:00 + Marianna Warzecha w 16 rocz. śm. m. Edward c. Edwarda s. Tadeusz i Marian
Godz. 17:00 + Sebastian Wójcik ( gr. )
Godz. 17:00 + Piotr Kupiec – od brata Andrzeja z rodziną

NIEDZIELA 22.03.

Godz. 7:00 + Zdzisław Ziętek w rocz. śm. ż. Irena
Godz. 7:00 + Sebastian Wójcik ( gr. )
Godz. 9:00 + Antonina Stańczyk w rocz. śm. m. Ryszard i ich rodzice
Godz. 10:30 + Emilia Tosza m. Edward s. Zbigniew
Godz. 12:00 Dziękczynno – błagalna Aleksandra Osmenda w 18 rocz. urodzin
Godz. 17:00 + Waleria Witczuk w 5 rocz. śm.